vitajte! welcome! willkommen! добро пожаловать!

ponuka - offer - angebot - предложение

RESTAURANT/РЕСТОРАН - ACCOMMODATION/UNTERKUNFT/РАЗМЕЩЕНИЕ - AQUA CENTER/АКВА-ЦЕНТР - CONFERENCES/KONFERENZEN/КОНФЕРЕНЦИИ

Reštaurácia

„Kontesa de Jean Ville“ má kapacitu 80 miest a je vhodná na usporiadanie rodinných a spoločenských udalostí – svadby, promócie, krstiny, plesy a iné slávnostné príležitosti.

ubytovanie

Pripravili sme pre Vás komfortné ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách a 8 apartmánoch s možnosťou prístelky. Celková kapacita ubytovania je 36 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Aquacentrum

Pre relax v aquacentre môžete využiť bazén s protiprúdom, fínsku saunu, bylinkové kade a hydromasážne vane. Vo fitness centre nájdete kvalitné stroje na cvičenie.

konferencie

Kongresová hala má kapacitu 50 miest a moderné vybavenie.Okrem pohodlného priestoru na školenia, semináre, pracovné stretnutia Vám vieme poskytnúť potrebnú techniku.

okolie - surroundings - Umgebung - окружение

CASTLE/SCHLOSS/ЗАМОК - ZOO/ЗООПАРК - MUSEUM/МУЗЕЙ - MINE/BERGWERK/МОЙ
Uploaded image

zámok

národná pamiatka
Bojnický zámok patrí k najromantickejším a najnavštevovanejším kultúrnym pamiatkam v strednej Európe. Interiér zámku ukrýva množstvo umelecko-historických exponátov.
Uploaded image

zoo bojnice

zoologická záhrada
Najstaršia a najväčšia ZOO priláka každoročne tisícky návštevníkov. Medzi najväčšie atrakcie patrí určite pavilón slonov, pavilón opíc, akvárium a terárium, alebo „Detská ZOO“, kde deti majú možnosť kontaktu so zvieratami.
Uploaded image

múzeum

Prepoštská jaskyňa
Vykročte do dávnych dôb histórie ľudského rodu, do tajomnej doby pravekých neandertálcov … Bojnice sú považované za najvzácnejšiu lokalitu sídla neandertálskeho človeka na Slovensku. Náučný chodník pravekým svetom.
Uploaded image

bane

banský skanzen
Sfárajte do podzemia a doprajte si zážitok z prežitia rovnakej cesty, akú denne zažívajú baníci pri svojej práci. Po jazde banským vláčikom Vás čaká pešia prehliadka banskými priestormi v hĺbke minimálne 80 metrov.

Ohlasy - Testimonials - Kundenreferenzen - Отзывы